Hakkımızda

Hakkımızda

İleri Telekom Teknoloji Çözümleri

İleri Telekom ve Teknoloji Çözümleri sektörde geçen 7 yılın ardından 2012 yılının ilk ayında telekominikasyon ve çağrı merkezi çözümleri üretmek amacıyla kurulmuştur. Kısa zamanda sektör lideri firmaların çözüm ortağı ve bayiliğini bünyesine almıştır. Persephone VoIP çözümlerinin ana çözüm ortağı olarak kurulduğu ilk günden itibaren başarılı projeleri tamamlamıştır. Persephone VoIP çözümlerinin yanı sıra Cisco, Yealink, Zycoo, Sennheiser,Plantronics, Ncomputing, Esis Power marka ürünlerin satış ve desteklerini vermektedir.

İleri Telekom ve Teknoloji Çözümleri  müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek büyüme ve kararlılık odaklı projeleri hayata geçirerek sürekli hizmeti ilk önceliği olarak belirlemiştir.
İleri Telekom ve Teknoloji Çözümleri  bilgi teknolojilerinin yarattığını endüstriyel çevre kirliliğinde üzerine düşen görevi Akademi Çevre ile iş birliği yaparak yerine getirmektedir. İş birliğinde İleri Telekom Elektrik ve Elektronik Atık Danışmanlığı yaparak müşterilerinde oluşan E-Atıkların toplanarak geri dönüşüm ve geri kazanımını sağlamaktadır.