Elastix Kurulum ve Destek

Elastix Kurulum ve Destek

 Elastix Kurulum ve Destek   Firmamız kendi bünyenizde daha önce kurmuş olduğunuz iSSABELL, Elastix, Asterisk, FreePBX veya Trixbox çözümlerine kurulum ve destek hizmeti de vermektedir. Kurulum veya destek almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz. EK-1

Hizmet Birim Fiyat USD
Yeniden Kuruluş ve Projelendirme(Kurulumu ileri telekom tarafından yapılmış sistemler için geçerlidir.CC hariç)Çağrı Merkezleri farklı ücretlendirilir.) Gün 750,00
Yeniden Devreye Alma(kurulumu ileri telekom tarafından yapılmış sistemler için geçerlidir.CC hariç) Gün 400,00
Eğitim 1/2 Gün 500,00
Genel Destek (Yerinde) Çağrı Başına 250,00
Dahili açma, Trunk tanımlama,Zaman yönetimi,Inbound-Outbound Route değişikliği, Softphone desteği, IVR tanımlama
Genel Destek (Uzaktan) Çağrı Başına 150,00
Dahili açma, Trunk tanımlama,Zaman yönetimi,Inbound-Outbound Route değişikliği, Softphone desteği, IVR tanımlama
Telefon Konfigürasyonu (Yerinde) Adet 80,00
Telefon Konfigürasyonu (Uzaktan) Adet 40,00
Gateway, PCI Kart Konfügürasyonu Adet 300,00
Destek Saatleri Dışında Uzaktan Destek (Sözleşme haricinde çağrı ücretine ilave) Saat 50,00
Destek Saatleri Dışşında Yerinde Destek(Sözleşme haricinde çağrı Ücretine ilave) Saat 70,00
Ödeme Peşindir.
Fiyatlarımıza KDV dahil edilecektir.
İstanbul dışı seyahat ve konaklama masrafları müşterimize aittir. Destek Saatleri dışındaki ulaşım bedelleri müşteriye aittir.
Destek Saatleri hafta içi 09:00-17:30 arasındadır.
Yazılı proje tanımına göre proje fiyatı verilir.

*User Sayısı sistemde kayıtlı dahili ve trunk sayısının toplamıdır. Çağrı Merkezi operasyonları için ayrıca fiyat verilir.   Destek Kapsamı Özeti; İleri Telekom ve Müşterinin lüzum görmesi veya zorunlu teknik nedenler halinde, müşteri sisteminin güncellenmesi ve projelendirilerek, devreye alınan, çalışır halde Müşteriye teslim edilen santral yazılımında oluşacak sorunlara destek vermek bu sözleşme kapsamındadır.

Bu sözleşme a)Sistem, b)Santral, c)Raporlar d)Ses Kaydı modüllerini kapsar.

İleri Telekom sisteme ayda en az bir kere olmak üzere uzaktan bağlanarak 10 nokta kontrolü yapar. Bu kontroller,

1- Sistemin genel olarak çalışma durumu,

2- Disk, memory ve CPU durumu,

3-Tüm sistem yedeğinin alımı ve saklanması, düzenli yedeklerin kontrolü

4-Ses kayıtları ve sesli posta kontrolü,

5-Geçmiş Log temizliği,

6-Zil gurubu, IVR, kuyruk, zaman yönetimi kontrolü,

7-Sistem şifre güvenlik kontrolü,

8- Network araçları kontrolü,

9- Harici hat kontrolü (varsa),

10- SIP ayarları kontrolü (dahili hatlar, çıkış kanalları) olarak belirlenmiştir. Dahili açma, Trunk tanımlama, Zaman yönetimi, Inbound-Outbound Route değişikliği, Softphone desteği, IVR tanımlama destek kapsamındadır. Sistemin kurulu olduğu donanım İleri Telekom ‘un sorumluluğunda değildir. İleri Telekom olumsuz bir durum tespitinde yazılı olarak (e-posta veya fax)  müşteriyi bilgilendirir. Yukarıda yazılı bu hizmetler öncelikle uzaktan bağlantı, telefon ve elektronik posta ile verilir. Zorunlu durumlarda veya müşterinin talebi doğrultusunda ayda bir defayı geçmemek koşuluyla yerinde hizmet verilir. İleri Telekom bu durumlar haricinde oluşan taleplerde hizmet fiyat listesini uygular (Ek-1) Müşteri güncelleme ve destek hizmetleri için uzaktan erişimi açık tutmalıdır. Aksi takdirde kaynaklanan tüm zararlardan Müşteri sorumludur.Ayrıca Müşteri tarafından açık kaynak yazılıma yapılan tüm müdahaleler ve değişiklikler, İleri Telekom’un bu sözleşmeden doğan sorumluluklarını ve yükümlüklerini hükümsüz kılar. Müşteri tarafından kullanılan diğer tüm yazılımlar, donanımlar, ağ, telefon, İnternet ve santral yazımına yapılan ilave yazılım parçacıkları bu sözleşme kapsamında değildir. Müşterinin proje değişiklikleri ve yeni projelerinin uygulanması, yeni çalışanlarının kullanıcı eğitimleri, organizasyon değişiklikleri, yeni entegrasyon talepleri ek ücrete tabii olarak, İleri Telekom bilgi birikimi çerçevesinde sağlanır. Bakım ve destek hizmetleri Pazartesi-Cuma günleri 9:00 - 17.30 saatleri arasında verilir. Bu saatler dışındaki taleplerde hizmet fiyat listesi uygulanır.(Ek-1)

Hesap Bilgileri

Türkiye İş Bankası
Rıhtım Şubesi
Erkan Balbay
1025-4193352
IBAN TR920006400000110254193352